Jak dopadla vernisáž v Hradci...

Stručně řečeno – skvěle! Díky všem, co se zúčastnili. Bylo skvělý se s vámi potkat a obzvlášť s některými, se kterými jsme se vlastně znali už dlouho, ale jen přes internet. Konečně jsme měli možnost si taky v klidu pokecat bez omezení dvou set znaků v chatu 😀 Už teď se těšíme na další akci. Krátký video report zde:

Na začátku byla show Williama Valeriana na saxofon a poté byla celá výstava doprovázena Kristianem Česákem na klavír. Pak klasicky popíjení, občerstvování a klábosení. Před osmou jsme se sbalili a přešli na Náplavku, kde jsme měli krátké povídání o obraze a zbytek večera už se pouze kochalo, popíjelo a družilo.

Jinak výstavu obrazů jako takovou si můžete prohlédnout ještě během března 2022. První část výstavy je v Galerii Na Parkány, kde můžete vidět naše originální malby napříč žánry (Václav Kovář, Jan Simandl, Adam Windsor). Druhá část výstavy je v music baru Náplavka. Zde je jeden unikátní, velkoformátový obraz, který malovali tři malíři dohromady. Plus skici a vizuály, popisující vznik tohoto košatého díla.

A na závěr foto report z akce. Díky fotografovi za extrémní ochotu! (IG @mrtev.ve.skorapce)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »