Týdenní malování v Krkonoších

Pojeďte s námi strávit týden plný malování, plenérů, dobré zábavy, vína, ohňů a grilování, diskuzí (nejen) o umění na horské chatě uprostřed Krkonoš.
V případě hezkého počasí budeme chodit do okolí objevovat krásy malování v plenéru, v případě deště malovat uvnitř. Během večera si dáme promítání filmů, debaty o umění, Obrazárnu naživo, nebo se těšit nad výsledky prací ze dne.

Ubytování je na chatě Orlice. Chalupa je velmi útulná a prostorná. Kolem chaty se většinu času poklidně pásly krávy, které se staly oblíbeným námětem na skicování 🙂 Máme vlastní kuchařku, takže jídlo je důležitá část kulturního programu.

Kdy? 6.-13.8.
Kde? Malá Úpa, chata Orlice

V ceně:

-ubytování 
-plná penze (domácí jídlo od vlastní kuchařky, spousta)
-víno co kdo snese
-pohoda
-péče, láska, konzultace, tipy a triky k malování, kreslení a jiné
Plenér je vhodný jak pro začátečníky (těm pomůžeme), tak pokročilé (těm zase poradíme). Maximální počet účastníků je 20 lidí.
S sebou:
-malovací potřeby dle vlastního uvážení
-skládací židličku a plenérový stojan
-bačkory nebo papuče
-dobrou náladu

Loňský první ročník plenéru na chatě dopadl nad očekávání skvěle! Všichni si pobyt a malování užili a výsledky dopadly také skvěle. Pokrok u všech zúčastněných byl za ten týden opravdu velký. Po skončení jsme uspořádali v našem ateliéru v Liberci vernisáž s výstavou našich obrazů. Tady je pár fotek z místa činu…

A některé naše plenéry (další případně najdete v prodejní galerii v menu)…

Translate »