Týdenní malování v Krkonoších 2023
-TENTO TERMÍN JE PLNĚ OBSAZEN-

5.8.-12.8. 2023

Třetí ročník „nejlepší dovolené léta“.
Pojeďte s námi strávit týden plný malování, plenérů, dobré zábavy, vína, ohňů a grilování, diskuzí (nejen) o umění na horské chatě uprostřed Krkonoš.
V případě hezkého počasí budeme chodit do okolí objevovat krásy malování v plenéru, v případě deště malovat uvnitř. Během večera si dáme promítání filmů, debaty o umění, Obrazárnu naživo, nebo se těšit nad výsledky prací ze dne.

Ubytování je na chatě Orlice. Chalupa je velmi útulná a prostorná. Kolem chaty se většinu času poklidně pásly krávy, které se staly oblíbeným námětem na skicování 🙂 Máme vlastní kuchařku, takže jídlo je důležitá část kulturního programu.

V ceně:

-ubytování 
-plná penze (domácí jídlo od vlastní kuchařky, spousta)
-víno co kdo snese
-pohoda
-péče, láska, konzultace, tipy a triky k malování, kreslení a jiné
Plenér je vhodný jak pro začátečníky (těm pomůžeme), tak pokročilé (těm zase poradíme). Maximální počet účastníků je 20 lidí.
S sebou:
-malovací potřeby dle vlastního uvážení
-skládací židličku a plenérový stojan
-bačkory nebo papuče
-dobrou náladu

Na základě výborných dvou předchozích ročníků jsme se rozhodli „nejlepší dovolenou léta“ zopakovat. Nejen pro zúčastněné, ale i pro nás je skvělé pozorovat pokrok u všech sledovat. Opékání buřtů a popíjení vína pod letní hvězdnou oblohou, tak samozřejmě malování ve skvělé společnosti tak zorganizujeme i potřetí. A jak se stalo už tradicí, z výsledných prací uspořádáme vernisáž v našem libereckém ateliéru.

Pro připomenutí a nahlédnutí vkládáme i pár fotografií z místa činu předchozích ročníků a prací…

A některé naše plenéry (další případně najdete v prodejní galerii v menu)…

Translate »